چگونه در سئو گوگل اول باشیم ؟سئو گوگل مورد علاقه هر وب سایتی است. تمامی سایت ها برای رسیدن به صدر نتایج گوگل با یکدیگر رقابت می کنند. همانطور که می دانید سئو گوگل باعث افزایش بازدید و ترافیک وب سایت می شود. در صورتی که مباحث مهندسی بازاریابی اینترنتی در وب سایت رعایت شده باشد سئو سایت می تواند فروش خیلی خوبی را برای شما ایجاد کند.
اما مشکل سئو گوگل زمانبر بودن آن هست. در این مقاله می خواهم به شما ۴ راز جادویی و اصولی برای افزایش سرعت رسیدن به بهترین جایگاه جستجو در گوگل را معرفی کنم:

۱. سئو گوگل با فیلم

در حال حاضر قرار دادن فیلم در صفحات وب سایت سرعت سئو سایت را به شدت افزایش می دهد. طبق تجاربی که به عنوان مشاور سئو سایت مشتریانم داشته ام، سایت هایی که بر روی ویدئو مارکتینگ و ارسال ویدئو در شبکه های احتماعی تلاش می کنند خیلی سریع در سئو سایت پیشرفت کرده اند.

از سایت هایی که شما می توانید ویدئو های خود را در آنها آپلود کنید و کد نمایش آنها را در وب سایت خود قرار دهید سایت هایی مانند یوتویوب ، آپارات ، تماشا ، نماشا اشاره کرد.

 

۲. سئو گوگل با بک لینک

یکی از تاثیر گذارترین روش ها برای سئو گوگل استفاده اصولی از بک لینک است. بک لینک همان گرفتن لینک از وب سایت های دیگر به وب سایت خودتان است. البته برای گرفتن بک لینک باید یک سری نکات کلیدی را در نظر گرفت. چراکه در صورت خرید بک لینک های متعدد و غیر اصولی ممکن است از سمت گوگل جریمه شوید.

نکات کلیدی برای خرید بک لینک:

  1. از سایت های مرتبط با موضوع فعالیت سایت خود بک لینک تهیه کنید
  2. از سایت هایی بک لینک بگرید که آی پی آنها یکسان نباشند
  3. از سایت های با اعتبار یا همان authority بالا لینک تهیه کنید
  4. افزایش بک لینک را به صورت یکجا انجام ندهید
  5. برای بک لینک ها حتما هزینه بودجه بندی مالی را در نظر بگیرید

 

۳. سئو گوگل با سایت های محبوب گوگل

برخی سایت ها برای گوگل از محبوبیت ویژه ای برخوردار هستند. سایت های مثل فیسبوک، توئیتر، گوگل پلاس، یوتویوب از سایت های محبوب گوگل هستند. تا می توانید در این سایت ها فعالیت داشته باشید و پست های مناسب ارسال کنید. اعضاء و دنبال کنندگان خود در این سایت ها را افزایش دهید. آنها را به دنبال کردن مطالب در لینک های ارسالی خود تشویق کنید.

 

۴. سئو گوگل با تولید محتوا

گوگل تشنه سایت های با محتوای تازه هست. هرچه سایت شما تولید محتوای منظمی داشته باشد، سئو گوگل شما بهتر رشد می کند. البته برای تولید محتوا رعایت استانداردهای لازم بر اساس الگوریتم های تولید محتوا را باید در نظر بگیرید. برخی از استانداردها در تولید محتوا عبارتند از:

  1. مقاله شما در وب سایت کمتر از ۳۰۰ کلمه نباشد
  2. مقاله شما در وب سایت دارای عنوان و توضیحات مناسب باشد
  3. تگ های h1 الی h6 به صورت به جا در محتوای تولیدی استفاده شده باشد
  4. محتوای تولید شده از سایت های دیگر کپی نشده باشد
  5. محتوای درج شده در سایت دارای تصویر باشد
منبع: سئو سایت پیشرو ارتباط

چگونه در سئو گوگل اول باشیم ؟