سفارش سئو | تعرفه سئو | بهینه سازی سایت

سئو سایت همان بهینه سازی سایت برای نمایش در رتبه های اول جستجوی گوگل است

هدف نهایی یک وب سایت جلب کاربران اینترنتی می باشد، و مطالعات نشان داده است که پهنه عظیمی از کابران اینترنتی وب سایت ها را در موتورهای جستجوی پیدا کرده اند. اگر شرکت شما نظر به ساخت یک وب سایت جدید و یا به روز کردن وب سایت قدیمی خود را دارد باید توجه داشته باشید که برای پیشرفت باید SEO را در الویت قرار دهید.

به خاطر داشته باشید که SEO شما را به مسابقه بزرگ می برد و شما را در بازار معرفی میکند.

اما چرا بهینه سازی برای موتورهای جستجو مفید می باشد؟

موارد ذیل برخی از دلایل این موضوع می باشند: برتر بودن در نتایج جستجو مشتری های زیادی را به دیدار از وب سایت شما دعوت می کند. ۸۷ در صد تمام بینندگان شما از یک صفحه یک وضعیت دارند. ۹۱ در صد از کاربران اینترنت از موتورهای جستجو استفاده می کنند. طبق آخرین تحقیقات بیش از ۲۵۰ میلیون جستجو در روز در کشور انگلیس انجام می گیرد. ۷۳ در صد معاملات آنلاین به وسیله موتورهای جستجو آغاز می شود. ۵.۳ بیلیون از وب سایت با هم بر سر رقابت پول هستند، اما واقعیت این این است که فقط کسرهای از یک درصد به صفحه اول می رسند.

 

تعرفه قیمت سئو 

برای استفاده از خدمات بهینه سازی سایت جهت نمایش در صفحات اول گوگل، در ابتدا لغاتی که مورد نظر شما جهت استفاده از خدمات SEO می باشد را مشخص می فرمایید و قیمت نهایی بر اساس تعداد و نوع لغات مورد نظر برآورد می شود.

 

گارانتی و مدت زمان بهینه سازی سایت

پیشرو ارتباط به طور ۱۰۰% ضمانت می کند که با جستجوی لغات مورد نظر شما در گوگل ، شما جزء صفحه اول گوگل باشید و نکته حائز اهمیت آن است که مدت زمان انجام خدمات SEO از یک الی شش ماه متغیر است که این مدت زمان بستگی به لغات مورد نظر شما ، طراحی سایت شما ، نوع میزبانی وب سایت شما و بسیاری از موارد دیگر دارد که در هنگام عقد قرار داد این موارد به صورت کامل برای شما آموزش داده می شود تا هر چه سریع تر به رتبه مناسب در صفحات گوگل دست یابید.