سئوی سایت نوپاسئوی سایت جدید و تازه تاسیس یکی از دقدقه های مدیران وب سایت است. سایت هایی که طراحی سایت آنها تازه به اتمام رسیده است خیلی دوست دارند هر چه زودتر سایت خود را در صدر جستجوی گوگل مشاهده کنند! پیشنهاد می کنم برای بهینه سازی سایت خود قبل از هر اقدامی ۴ نکته مشاوره برای سئو سایت را مطالعه کنید:

نکته اول: برای سئوی سایت مثل کشاورزها باشید!

اگر به کشاورز ها دقت کنید، میبینید که انها در زمینی که هیچ علائمی از آباداتنی ندارد مدت ها زحمت می کشند و وقت می گذارند تا بذری که کاشته اند بعد از مدتی تبدیل به یک درخت تنومند بشه و بعد از چند سال از ثمره و محصولات آن استفاده کنند.

سایت نوپا هم به مانند یک بذری است که شما در بستر اینترنت ایجاد کرده اید و باید برای به ثمر رسیدن آن صبر داشته باشید! سعی نکنید از روش های غیر معمول به رتبه اول گوگل برسید. مهمترین اصل در بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو، صبر شماست. سعی کنید صبورانه کار سئوی سایت را پیگیری کنید.

 

نکته دوم: برای سئوی سایت دست به جیب شوید!

سئوی سایت یک سرمایه گذاری است که برای سد دهی مناسب در آینده نیاز هست شما در حال حاضر هزینه های لازم را پرداخت کنید. اشتباه نکنید! منظور من هزینه مالی و پرداخت ریالی نیست! شاید یک بخشی از کار سئو وب سایت پرداخت هزینه تعرفه سئو، خرید بک لینک، مشاور سئو و … باشد اما یکی از اصلی ترین هزینه ها وقت گذاری است. شما بایستی برای سایت خود وقت بگذارید و همیشه علائم حیاتی سایت و علائم پیشرفت سئو را کامل چک کنید. مطالب آموزشی سئو را خوب یادبگیرید و آنها را برای سایت صبورانه پیاده سازی کنید. با مخاطبین وب سایت خود ارتباط برقرار کنید و نظرات و نیازهای انها را در سایت تامین کنید.

دقت کنید قبل از اینکه بخواهید سایت را برای موتورهای جستجو سئو کنید می بایست نظر مخاطبین هدف خود را در سایت تامین کنید. هر چه کاربران وب سایت خود را بیشتر حمایت کنید مطمئن باشید گوگل بیشتر به شما بها می دهد.

 

نکته سوم: برای سئوی سایت با گوگل دوست شوید!

گوگل به سایت هایی که محتوای کاربرپسندی تولید می کنند علاقه زیادی نشان می دهد. هر چه بتوانید محتوای کاربرپسند و با استاندارد بر اساس استانداردهای گوگل تولید کنید به کسب نتیایج بهتر در جستجوی گوگل مطمئن باشدی. سعی کنید برای تولید محتوا از کپی برداری محتوای سایت های دیگر جدا خودداری کنید. این کار هم جرم شناخته می شود و هم گوگل به شدت از این کار بیزار است.

 

نکته چهارم: برای سئوی سایت پشت چراغ قرمز بایستید !

برای اینکه شما به صفحه اول گوگل دست پیدا کنید می توانید از یک سری ترفند های مرسوم برای این موضوع استفاده کنید. اما به شما اطمینان می دهم که بعد از مدتی از سمت گوگل جریمه می شوید و دیگر ممکن است نشود برای سایتی که کلی هزینه طراحی سایت، ثبت دامین، ثبت هاست و تبلیغات و … کرده اید را کاری کرد و مجبور شوید کلا سایت حاضر را ترک کنید و به فکر سایت جدید باشید!

یکی از ترفند های سئو استفاده از تمامی کلمات کلیدی مورد نظر برای سئو با رنگ بگراند سایت است. مثلا شما اگر می خواهید برای کلمه “مشاور سئو”، سایت را سئو کنید در محتوای سایت کلمه فوق را با رنگ یکسان بگراند نمایش می دهید. در این صورت کاربر سایت متن شما را مشاهده نمی کند و شما به خیال اینکه گوگل متوجه این ترفند شما نشده است کلیه کلمات را به این شکل در تمامی صفحات سایت قرار می دهید.

شاید در کوتاه مدت از این دست ترفند ها به ظاهر پاسخگوی نیاز شما باشد اما در درازمدت به شدت سایت شما دچار مشکل می کند. پس به قوانین گوگل احترام بگذارید و از ترفندهای اینچنین استفاده نکنید!

منبع: سئو سایت پیشرو ارتباط

سئوی سایت نوپا